Zajęcia rysunku 3D

Zajęcia dla dzieci 4+

Rysunek 3D wg autorskiej metody Szkoły Szczęścia, to zajęcia wykorzystujące technologię druku 3D, które uczą cierpliwości, koncentracji i rozwijają wyobraźnię przestrzenną.

Poprzez uważność na potrzeby i emocje dzieci tworzymy atmosferę sprzyjającą rozwojowi naturalnej kreatywności, pasji do tworzenia, konstruowania i wynalazczości.

Warsztaty 3d

Rozpalamy wyobraźnię przestrzenną

Wyjście zaczarowanym ołówkiem poza dwuwymiarową kartkę to zupełnie nowe doświadczenie, które stymuluje mózg oraz usprawnia koordynację między ręką i okiem, która przydaje się w działaniach wymagających chirurgicznej precyzji.​

Uczymy umiejętności planowania

Większe konstrukcje rysowane w 3D wymagają poznania technik i zaplanowania i rozłożenia dzieła na etapy. Podczas procesu twórczego dziecko w praktyce poznaje prawa fizyki, wytrzymałości materiału na temperaturę, napięcia i obciążanie.

Rozwijamy kreatywność

Przestrzenne rysowanie to nowy świat, rozbudzający ciekawość i chęć eksperymentowania u dzieci. Doświadczanie metodą prób i błędów dostarcza wiele zabawy, a przede wszystkim rozbudza kreatywność, potrzebną w wielu zawodach przyszłości.

Wyrabiamy cierpliwość i koncentrację

Technika rysowania długopisami 3D to czasochłonny proces. Wbrew pozorom nie jest to wadą lecz atutem, ponieważ podczas regularnego skupiania się dziecka na jednej czynności wydłuża się jego czas i zdolność koncentracji.

Galeria twórczości naszych uczniów

Zobacz więcej:

Cennik

160 zł / mc

Za 4 zajęcia w miesiąca po 60 minut

120 zł / mc

Za 4 zajęcia w miesiąca po 45 minut

90 zł / mc

Za 4 zajęcia w miesiąca po 30 minut

Za jednorazowy udział w zajęciach

30 zł od uczestnika

Warsztaty dla grup zorganizowanych powyżej do 15 uczestników. Przy większych grupach udzielamy rabatu.

* Wymagane

Antybot quiz [recaptcha]