Pod koniec marca 2017 zostaliśmy zaproszeni przez firmę Aemca, dystrybutora na Polskę marki XyzPrinting. Pan Mariusz Kieraga, prezes firmy zauważył potencjał w zajęciach rysunku 3D, które prowadzimy dla dzieci. Szczególnie spodobała mu się nasza kolekcja dinozaurów 🙂 Nasza ekspozycja ręcznie wykonanej twórczości zdecydowanie kontrastowała z perfekcyjnie wydrukowanymi na drukarkach 3D modelami. Jednak właśnie ta różnica przyciągała do nas wielu odwiedzających.

Kieleckie Dni Druku 3D były dla nas doskonałą okazją, aby zaprezentować edukacyjne walory zajęć rysunku 3d wśród publiczności z całej Polski. Przy okazji nawiązaliśmy relacje biznesowe z ludźmi z branży druku 3d i nie tylko. Wiele osób z różnych miast pytało o możliwość udzielenia licencji lub współpracy na zasadach franczyzy, co skłoniło nas do pracy nad przygotowaniem takiej oferty. Już wkrótce zamieścimy więcej informacji na ten temat na naszej stronie. Jeżeli też jesteś zainteresowany współpracą zadaj nam pytanie przez formularz kontaktowy na stronie głównej.

Stoisko XYZPrinting - Targi Kielce Tomasz Nguyen Viet i Karol Chmielnicki Prezentacja długopisu 3d Dinozaury 3D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


CAPTCHA Image
Reload Image