rozwój + świetna zabawa

Jeżeli szukasz innowacyjnej atrakcji na imprezę, dzięki której dzieci będą mogły same stworzyć sobie wymarzone zabawki, to warsztaty rysowania długopisami 3D (Rysunek 3D) będą czymś, co sprawi ogromną radość wszystkim uczestnikom.

Jesteśmy w stanie dostosować scenariusz warsztatów do praktycznie każdych zainteresowań dzieci oraz wieku.
Wśród popularnych scenariuszy, które możemy zaproponować są m.in.:

W efekcie 1 – 1,5 godzinnych warsztatów każdy uczestnik tworzy dla siebie wybraną zabawkę lub ozdobę.

Prowadząc już od ponad 7 lat warsztaty i regularne zajęcia Rysunku 3D z dziećmi 4-12 lat, wypracowaliśmy metodę, która inspiruje do kreatywności, rozwija wyobraźnię przestrzenną oraz poprawia koncentrację. Dzieci wyraźnie uspokajają się i potrafią skupić przez cały czas trwania warsztatów, aby stworzyć wymarzone dzieło.
Warto wspomnieć, że technologia, z której korzystamy jest bezpieczna dla środowiska, ponieważ korzystamy z wkładów, które są jednocześnie trwałe jak i biodegradowalne w odpowiednich w warunkach.

Nasze animacje sprawdzają się również na innych imprezach okolicznościowych m.in.:

Dojeżdżamy na terenie całej Warszawy, Piaseczna, Pruszkowa oraz do 50 km od stolicy. Na większe zlecenia na terenie całej Polski.

W sprawie rezerwacji terminu zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr +48 537 421 935 lub przez formularz kontaktowy.