Formularz zapisu dziecka na zajęcia

uzupełnij formularz

Formularz zapisu na zajęcia

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Formularz rezerwacji miejsc na zajęcia Rysunku 3D

NASZA MISJA

Wierzymy, że nowy, szczęśliwy świat tworzą ludzie, którzy spełniają swoje marzenia, realizują się poprzez pasję i dzielą się radością. Dlatego przede wszystkim słuchamy potrzeb dzieci i pokazujemy, że zabawa z nauką idą w parze, a nawet bardzo się lubią. Sami jesteśmy przykładem łączenia pasji, radości i pracy zawodowej.

DLACZEGO RYSUNEK 3D

Chyba każdy z nas marzył kiedyś o Zaczarowanym Ołówku. Podobnie jak w bajce można by za jego pomocą tworzyć wszystko, czego dusza zapragnie. Dziś, dzięki nowoczesnym technologiom takie cuda są możliwe, a marzenia z naszego dzieciństwa są na wyciągnięcie ręki naszych dzieci.