TITLE

DESCRIPTION

Robotyka

Czy wiesz, że nauka matematyki, fizyki oraz programowania mogą sprawiać frajdę Twojemu dziecku. Proces przyswajania wiedzy poprzez zabawę jest niezwykle efektywny oraz motywujący do dalszego rozwoju. Każde nasze zajęcia to seria gier, zabaw i konkurencji, które motywują uczestników do zgłębiania zagadnień technologicznych do tego stopnia, że kreatywne procesy myślowe trwają u nich jeszcze długo po zakończeniu lekcji.

Zajęcia prowadzone są w grupach wiekowych 8-12 lat i 13-15 lat.

Szaman - robot Robospychacz Roboty

Zapisy na zajęcia

Ilość miejsc ograniczona!

NASZA MISJA

Wierzymy, że nowy, szczęśliwy świat tworzą ludzie, którzy spełniają swoje marzenia, realizują się poprzez pasję i dzielą się radością. Dlatego przede wszystkim słuchamy potrzeb dzieci i pokazujemy, że zabawa z nauką idą w parze, a nawet bardzo się lubią. Sami jesteśmy przykładem łączenia pasji, radości i pracy zawodowej.

DLACZEGO RYSUNEK 3D

Chyba każdy z nas marzył kiedyś o Zaczarowanym Ołówku. Podobnie jak w bajce można by za jego pomocą tworzyć wszystko, czego dusza zapragnie. Dziś, dzięki nowoczesnym technologiom takie cuda są możliwe, a marzenia z naszego dzieciństwa są na wyciągnięcie ręki naszych dzieci.