Zajęcia mają na celu rozbudzenie wyobraźni i zainteresowanie dzieci zagadnieniami z dziedziny nauk przyrodniczych. Uczestnicy pod okiem trenera eksperymentują ze zjawiskami fizycznymi, chemicznymi oraz biologicznymi. Dodatkowymi atrakcjami na każdych zajęciach są gry, zagadki lub zabawki, które dzieci same wykonują i mogą zabrać do domu. W toku zajęć uczymy dzieci poszukiwania kreatywnych rozwiązań i wykorzystywania ich w praktyce.
Dla dzieci w wieku przedszkolnym 4-6 lat.

Minimalna grupa – 7 dzieci.

We wrześniu 2016 będziemy organizować bezpłatne zajęcia pokazowe w przedszkolach na terenie Warszawy(Ursynów, Mokotów, Wilanów, Praga Południe, Rembertów) oraz powiatu piaseczyńskiego.

Zapraszamy do kontaktu pod nr 537 421 935 lub 502 518 750 lub kontakt@szkolaszczescia.pl